2.2 C
New York kenti
Pazartesi, Ocak 17, 2022

Buy now

spot_img

Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR Adana Sağlık-Sen Şubesine Hayırlı Olsun Ziyareti

Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR Adana Sağlık-Sen Şubesine Hayırlı Olsun Ziyareti Gerçekleştirdi

Adana Sağlık-Sen Şubesi 4. Olağan Genel Kurulunda şube başkanlığına seçilen Bekir NENNİOĞLU ve yönetim kurulu üyelerine 23, 24, 25 ve 26. Dönem Adana Milletvekili, T.C. Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu üyesi Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR Bey hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Şube binasında gerçekleşen ziyaret de Prof. Dr. Necdet ÜNÜVAR ‘Türk siyaset tarihinde 15 Temmuz dönüm noktasıdır. Cumhur İttifakının tüm adayları bizler için değerlidir. Yerel seçim çalışmalarında Cumhur İttifakımızın şuuru ile çalışmamız gerekiyor.
Sağlık personellerinin sıkıntılarını dinlemek, sorunlarına çözümcü yaklaşım ile yaklaşmak ve sorunların çözümü noktasında adil olmak gerekmektedir. Bu konular da sizlere güvenimiz tamdır. Bizler sağlık çalışanlarını da Sağlık-Sen’i de önemsiyoruz. Sağlık-Sen Adana Şube Başkanlığına seçilen Bekir NENNİOĞLU beyi ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eder Adana sağlık çalışanlarına hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz eder ayrıca ev sahiplikleri için teşekkür ederim.’’ dedi.

Ziyaretten memnuniyet dileklerini ileten Adana Sağlık-Sen Şube Başkanı Bekir NENNİOĞLU ” Prof.Dr. Necdet ÜNÜVAR beyefendi milletvekilliği sürecinde olduğu gibi T.C. Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu üyeliği yaptığı bu dönemde de sağlık personellerinin her zaman yanında olmaktadır. Bugün bizlere gerçekleştirdiği hayırlı olsun ziyareti ile sağlık personelinin yanında olduğunu tekrar göstermiştir. Sağlık personellerine verdiği destekleri ve ziyareti için teşekkür ederim. Sağlık personellerinin yaşadığı sıkıntıların çözümü noktasında emekleri için tüm sağlık personelleri adına şükranlarımı sunarım .’’ dedi.

Dostane bir ortamda gerçekleşen ziyaret Bekir NENNİOĞLU’nun Kur’an-ı Kerim hediye etmesi ve karşılıklı iyi temenniler ile son buldu.

Related Articles

1 YORUM

  1. 16 yıldır yetkili sendikanız ve hükümetle içli dışlı iç içesiniz ancak bu süre boyunca saglık çalışanları buna rağmen özlük haklarında maaşlarında hep geriye gitti Sağlıkta olan bu başarıyı bu memnuniyeti bu dönüşümü herkes görüyor ve takdir ediyor ve bu hükümete oy olarak dönüyor hiç bir kurum hiç bir bakanlık yoktur böyle birdönüşümü yapa başarıyı yakalayan ama gel gör ki bu başarıyı sağlayan sağlık çalışanları hemşireler, sağlık memurları hasta ile birebir ilgilenen kişiler kamuda en düşük maaşı alıyor 16 senedir her kesime iyileştirmeler yapılırken sağlık çalışanları hep görmezlikten gelindi hiçe sayıldı değersizleştirildi ve bu darp edilmelerle gün yüzüne çıktı. Ne kadar yeni binalar yeni hastaneler yapılsada önemli olan onu göstermek gün yüzüne çıkartmaktır ve bunu başaran orada çalışanlardır başarısıdır hizmet edenlerdedir. Bu başarıdan dolayı sağlık çalışanları ödüllendirilmeli hakkı olan verilmelidir
    BİZLER KAMUDA EN DÜŞÜK MAAŞI ALIYORUZ.EN ÇOK MEMNUNİYET SAĞLIKTAKİ BAŞARIDA EN ÇOK OY BU BAŞARIDAN KAYNAKLIDIR BUNDA EN BÜYÜK PAY İSE HEMŞİRESİN DE SAĞLIK MEMURUNDA DIR HASTA İLE HALK İLE İÇ İÇE BİREBİR İLGİLENEN KİŞİLERDİR. İSTEDİĞİNİZ KADAR YENİ BİNALAR HASTANELER YAPIN ORDA Kİ İŞİ İŞLEYİŞİ YAPAN ÇALIŞANLARDIR. BİZLER NE HAFTA SONU NE GECE NE GÜNDÜZ NE BAYRAM NE RESMİ TATİL,NE DEPREM NE DOĞAL AFET NE VB VB HER ZAMAN GÖREVDEYİZ DİĞERLERİ GİBİ MASA BAŞINDA MİS GİBİ ODALARDA ÇALIŞMIYORUZ HASTA ALTINI TEMİZLE BANYOSU ENFEKSİYONU BULAŞICI HASTALIĞI TEDAVİSİ HASTA YAKINIYLA UĞRAŞ 1) CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK 2) 3600 EK GÖSTERGEMİZ YOK 3) YIPRANMA PAYI FIKRA GİBİ 10 SENEYE 1 SENE GELDE GÜLME LOJMANLARIMIZ ,SERVİSLERİMİZ YOK . VB VB İŞLERLE UĞRAŞIYORUZ KISACASI CAN İLE UĞRAŞIYORUZ AMA ALDIĞIMIZ MAAŞ ORTADA İMKAN VERSİNLER MASA BAŞINA GEÇELİM HİÇ RİSK ALMADAN GÜZELCE ÇALIŞALIM O ZAMAN VE ARTIK BU TÜR AÇIKLAMALARA SAĞLIK ÇALIŞANLARI DOYDU YAPILMASI NE GEREKİYORSA YAPIN YADASUSUN ARTIK
    ÖNCELİKLE SAĞLIKÇILARIN MAAŞLARINI ÖZLÜK HAKLARINI DÜZELTİN KAMUDA EN DÜŞÜK MAAŞI ALIR OLDUK .15 SENELİK HEMŞİRE SAGLIK MEMURU OLARAK HER ŞEY DAHİL 4200 TL ALIYORUM .YENİ İŞE BAŞLAYAN BİR BEKÇİ 4300 TL ALIYOR.BİR POLİS 5500 TL TERÖR TAZMİNATIYLA 6500 TL ALIYOR BİR ASTSUBAY 7000 ALIYOR.BİR ÖĞRETMEN 5500 TL ALIYOR BİR İMAM 4300 TL BİR ZABITA 4850 TL BİR İTFAİYE ERİ 4500 TL ALIRKEN BİZLER BUNLARDAN DAHA MI AZ ÇALIŞIYOR DAHA MI ÖNEMSİZ İŞ YAPIYORUZ. ALDIĞIMIZ MAAŞ 3100 SABİT EK ÖDEME İLE 1100 TL İLE 4200 TL ANCAK EMEKLİ OLDUĞUMUZDA SADECE ALDIĞIMIZ MAAŞ ÜZERİNDEN YANİ 3100 TL ÜZERİNDE EMEKLİ OLACAĞIZ DİĞER KURUMLARDA İSE POLİS 5500 TL DEN BİR ASTSUBAY 7000TL DEN EMEKLİ OLACAK BU ADALET MİDİR. DÖNER SERMAYELER SIFIR(0) TL İCAP NÖBETLERİ ÖDENMİYOR NÖBET ÜCRETLERİ ÖDENMİYOR İZİN KULLANDIRILIYORUZ HİÇ BİR KURUM BAKANLIK YOKTUR Kİ BİZLER GİBİ HAZİNEYE PARA KAZANDIRSIN BİR HASTANE ÖRNEĞİN DÖNER SERMAYE GELİRİ 5 TRİLYON İSE BUNUN YARISI 3 TRİLYONU BAKANLIĞA GİDER BİZLER KAZANIYORUZ DİĞER KURUMLAR HEP CEPTEN DEVLETTEN ALIR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,663BeğenenlerBeğen
3,113TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Son Haberler