19.4 C
New York kenti
Pazartesi, Mayıs 16, 2022

Buy now

spot_img

Sağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile doldu

Sağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile doldu

BARTIN – Bartın‘da 1 saat süre ile etkili olan sağanak yağış sonrası yollar su altında kaldı. Bazı iş yerleri ve evleri su basarken yaka selleri nedeniyle yollar çamur ve taş yığınlarıyla doldu.

Bartın’da gece saatlerinde başlayan sağanak yağış yaklaşık 1 saat boyunca etkili oldu. Zonguldak-Bartın karayolunun Çatmaca mevkiinde araçlar su birikintileri nedeniyle güçlükle ilerledi. Emniyet ekiplerince yol tedbir amaçlı ulaşıma kapatıldı. Sürücüler yan yola yönlendirildi.

Gölbucağı mevkiinde bazı iş yerlerini su bastı. Bartın Belediyesi itfaiye ekiplerince iş yerlerini basan suların tahliyesi için çalışma başlatıldı.

Kavallar Caddesi ve Aladağ Mahallesinde ise yaka seli nedeniyle yollarda çamur ve taş yığınları oluştu. Bu noktalarda da Bartın Belediyesi ekiplerince iş makineleri ile temizlik çalışması başlatıldı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın 1 saat süren sağanak yağış nedeniyle bazı evleri ve iş yerlerini su bastığını ifade ederken, “İlimiz 1 saatte çok yoğun yağış aldı. Yüksek kesimlerden gelen sular yollarımıza kadar ulaştı. Bazı evleri ve iş yerlerini su bastı. Bartın Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle sahada çalışıyoruz. Yağışın devam etmesi ihtimaline karşı da tüm birimlerimizle teyakkuz halindeyiz.” dedi.

Sağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile dolduSağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile dolduSağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile dolduSağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile dolduSağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile dolduSağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile dolduSağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile dolduSağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile dolduSağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile dolduSağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile dolduSağanak yağış su baskınlarına neden oldu: Yollar çamur ve taş yığınları ile doldu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Bülent Bostancı

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,663BeğenenlerBeğen
3,308TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Son Haberler